Naziv obavijesti: *
Ime i Prezime:
Telefon / e-mail: *
Poruka: *

FRIGO-KOR

BOŽIDARA MAGOVCA 23
Zagreb ...
Više...
Martićeva 38
Zagreb ...
Više...
Koturaška 3
Zagreb ...
Više...
Upit
Proizvodi i usluge
Akcije
FRIGO-KOR , D.O.O. ZA KLIMU I HLAĐENJE
Pošta i mjesto:
10000 Zagreb
Županija:
Zagreb i zagrebačka županija (01)
Telefon:
01 240... - klikni na broj
Telefon:
01 240 77 77
RAČUNOVODSTVO I NABAVA 01 240 55 00
Mobitel:
01 240 ... - klikni na broj
Mobitel:
01 240 77 77
RAČUNOVODSTVO I NABAVA 01 240 75 55
E-mail:
Web:
http://www.frigo-kor.hr
Matični broj:
0354180
OIB:
31190261041
Osnovana:
1993.
Odgovorna osoba:
Pero Kordić, direktor
Broj zaposlenih:
19
Radno vrijeme:
Pon.-Pet. 8:00-16:00
Opis tvrtke:


FRIGO-KOR D.O.O. za proizvodnju i popravak rashladne i klima tehnike


Prodajna mjesta:

Zagreb, Majstorska 11
zagreb@frigo-kor.hr
Osijek, Vukovarska 96
osijek@frigo-kor.hr
Rijeka, Tizianova 52a
rijeka@frigo-kor.hr
Pula, Riva 14
pula@frigo-kor.hr
Zadar, Put Nina 55
zadar@frigo-kor.hr
Split, Matice Hrvatske 57
split@frigo-kor.hr