Naziv obavijesti: *
Ime i Prezime:
Telefon / e-mail: *
Poruka: *

AGENCIJA MALA d.o.o.

Upit
Proizvodi i usluge
AGENCIJA MALA d.o.o., knjigovodstvene usluge
Ulica:
Klaićeva 27
Pošta i mjesto:
10000 Zagreb
Županija:
Zagreb i zagrebačka županija (01)
Telefon:
+385 (... - klikni na broj
Telefon:
+385 (0)1 4635 858
Mobitel:
+385 (0... - klikni na broj
Mobitel:
+385 (0)98 462 834
+385 (0)98 462 826
Fax:
+385 (0... - klikni na broj
Fax:
+385 (0)1 4635 860
E-mail:
Djelatnosti:
Knjigovodstvene i računovodstvene usluge
Matični broj:
1724274
OIB:
13000023377
MBS:
80459235
Osnovana:
2003.
Odgovorna osoba:
Adriana Molnar, Ariana Deranja, Larisa Vuk, direktor
Broj zaposlenih:
8
Radno vrijeme:
PON-PET: 08:30 - 16:30
Opis tvrtke:
Tvrtka Agencija Mala d.o.o. posluje od 2003. godine te osnovna djelatnost tvrtke je pružanje knjigovodstvenih usluga klijentima, kao što su poslovno praćenje klijenta, knjigovodstvo, financije, savjetovanje, analiza poslovanja i izrada planskih financijskih izvješća.

Specifikacija knjigovodstvenih poslova koje naša tvrtka obavlja:
 
• Glavna knjiga (analitika, dnevnik knjiženja)
• Salda konti kupaca i dobavljača
• Obračun PDV-a, mjesečni i godišnji
• Obračun osobnih dohodaka i izrada svih potrebnih statističkih i poreznih izvještaja
• Izrada statističkih godišnjih obračuna, godišnja porezna prijava
• Obračun amortizacije
• Ostale računovodstvene usluge (prijava-odjava djelatnika,...)
• Ostale računovodstvene usluge po prethodnom dogovoru između ugovornih strana

Više informacija na LINKU


Fiskalizacija



Kontakt informacije:

1. Adriana Molnar – direktor
Tel: 01 4635 864
mob: 098 462 826
mail: adriana@agencijamala.hr

2. Ariana Deranja - direktor
Tel: 01 3764 251 
mob: 098 462 834
e-mail: ariana@agencijamala.hr

3. Larisa Vuk - direktor
Tel: 01 3764 249 
mob: 098 249 189
e-mail: larisa@agencijamala.hr

4. Marica Dusper - direktor
Tel: 01 4635 858 
mob: 098 462 824
e-mail: marica@agencijamala.hr

5. Ira Molnar - samostalni referent
Tel: 01 4635 858
mob: 098 1659 947
e-mail: ira.molnar@agencijamala.hr

6. Vedran Deranja - samostalni referent
Tel: 01 4635 858
mob: 098 9839 012
e-mail: vedran.deranja@agencijamala.hr

7. Vedrana Hršak - samostalni referent
Tel. 01 4635 858
mob: 091 4354 866
e-mail: vedrana.hrsak@agencijamala.hr

8. Itana Anić - voditeljica ureda
Tel. 01 4635 858
mob. 099 312 1945
e-mail: ured@agencijamala.hr

9. Antonija Rimac - samostalni referent obračuna plaća
Tel. 01 4635 858
mob. 095 199 56 56
antonija.rimac@agencijamala.hr

________________________________
FAX: 01 4635 860

Link na
Knjigovodstveni servis Zagreb