Naziv obavijesti: *
Ime i Prezime:
Telefon / e-mail: *
Poruka: *
Popunjavanjem ovog obrasca poduzeće će dobiti vaš upit. Posredovani podaci pohranit će se također i u bazi ePIRH-a, zbog osiguravanja transparentnosti poslovanja, za razdoblje od jedne godine.

AGENCIJA MALA d.o.o.

Upit
Proizvodi i usluge
Akcije
AGENCIJA MALA d.o.o., knjigovodstvene usluge
Ulica:
Klaićeva 27
Pošta i mjesto:
10000 Zagreb
Županija:
Zagreb i zagrebačka županija (01)
Telefon:
01 463... - klikni za broj
Telefon:
01 4635 858
Mobitel:
098 462... - klikni za broj
Mobitel:
098 462 834
098 462 826
098 249 189
Fax:
01 4635... - klikni za broj
Fax:
01 4635 860
E-mail:
Djelatnosti:
Knjigovodstvene i računovodstvene usluge
Matični broj:
1724274
OIB:
13000023377
MBS:
80459235
Osnovana:
2003.
Odgovorna osoba:
Ariana Deranja, direktor
Broj zaposlenih:
10
Radno vrijeme:
PON-PET: 08:30 - 16:30
Opis tvrtke:
Tvrtka Agencija Mala d.o.o. posluje od 2003. godine te osnovna djelatnost tvrtke je pružanje knjigovodstvenih usluga klijentima, kao što su poslovno praćenje klijenta, knjigovodstvo, financije, savjetovanje, analiza poslovanja i izrada planskih financijskih izvješća.

Specifikacija knjigovodstvenih poslova koje naša tvrtka obavlja:
 
• Glavna knjiga (analitika, dnevnik knjiženja)
• Salda konti kupaca i dobavljača
• Obračun PDV-a, mjesečni i godišnji
• Obračun osobnih dohodaka i izrada svih potrebnih statističkih i poreznih izvještaja
• Izrada statističkih godišnjih obračuna, godišnja porezna prijava
• Obračun amortizacije
• Ostale računovodstvene usluge (prijava-odjava djelatnika,...)
• Ostale računovodstvene usluge po prethodnom dogovoru između ugovornih strana

Više informacija na LINKOVIMA:
  • Fiskalizacija
  • Uplatni računi
  • Visina dnevnica
  • Pozajmnice među povezanim društvima
  • Neoporezive svote

Kontakt informacije:
 
  • Ariana Deranja – direktor
     
Tel:  01 3764 251, mail: ariana@agencijamala.hr, mob: 098 462 834
 
  • Adriana Molnar - direktor
     
Tel: 01 4635 864, mail: adriana@agencijamala.hr, mob: 098 462 826
 
  • Larisa Vuk - direktor
     
Tel: 01 3764 249, mail: larisa@agencijamala.hr, mob: 098 249 189
 
  • Ira Molnar – samostalni referent
     
Tel: 01 4635 858, mail: ira@agencijamala.hr, mob: 098 1659 947
 
  • Vedran Deranja – samostalni referent
     
Tel: 01 4635 858, mail: vedran@agencijamala.hr, mob: 098 9839 012
 
  • Vedrana Hršak – samostalni referent
     
Tel: 01 4635 858, mail: vedrana@agencijamala.hr, mob: 091 4354 866
 
  • Ana Pranjić– adminastrativni referent
     
Tel: 01 4635 858, mail: ured@agencijamala.hr
 
  • Antonija Rimac – samostalni referent
     
Tel: 01 4635 858, mail: antonija@agencijamala.hr, mob: 095 1995 656
 
  • Milka Prpić – samostalni referent
     
Tel: 01 4635 858, mail: milka@agencijamala.hr, mob: 098 9834 691
 
  • Ivana Milković – samostalni referent
     
Tel: 01 4635 858, mail: ivana@agencijamala.hr, mob: 092 3528 528
 
  • Mirela Bitte  samostalni referent

    Tel: 01 2341 862, mail: mirela@agencijamala.hr

________________________________
FAX: 01 4635 860

Link na
Knjigovodstveni servis Zagreb